14.05.2016 * V SPARTAKIADA LEKKOATLETYCZNA MIASTA i GMINY ŁASIN * Stadion - Orlik Łasin

14.05.2016 - Stadion - Orlik Łasin odbyła się Spartakiada Lekkoatletyczna.
Wzięły w niej udział szkoły podstawowe i gimnazja z terenu naszej gminy.


Klasyfikacja medalowa: 
Klasy III-IV

Rzut piłeczką palantową dziewczęta
1. Martyna Badziąg Łasin
2. Magdalena Żulczyk Łasin
3. Kamila Wilczewska Łasin

 

Rzut piłeczką plantową chłopcy
1. Dawid Kukliński Łasin
2. Kamil Knaak Wydrzno
3. Jacek Zawacki Łasin

 

Skok w dal dziewczęta
1. Kamila Wilczewska Łasin
2. Martyna Badziąg Łasin
3. Magdalena Żulczyk Łasin

 

Skok w dal chłopcy 
1. Dawid Kukliński Łasin
2. Kacper Piepienborn Łasin
3. Michał Kopański Łasin

 

Bieg na 60 metrów dziewczęta
1. Martyna Badziąg Łasin
2. Wiktoria Mondrzyńska Łasin
3. Iza Zakrzewska Łasin

 

Bieg na 60 metrów chłopcy
1. Mateusz Maksim Wydrzno
2. Paweł Flatow Łasin
3. Dawid Kukliński Łasin

 

Klasy V-VI

Rzut piłeczką palantową dziewczęta
1. Karolina Łopata Wydrzno
2. Patrycja Butlańska Wydrzno
3. Wiktoria Węglińska Wydrzno

 

Rzut piłeczką plantową chłopcy
1. Adam Zawacki Łasin
2. Kacper Berendt Wydrzno
3. Dominik Tolksdorf Łasin

 

Skok w dal dziewczęta
1. Karolina Łopata Wydrzno
2. Wiktoria Zatorska Łasin
3. Karolina Rzepka Łasin

Skok w dal chłopcy 
1. Dominik Tolksdorf Łasin
2. Michał Kretkowski Łasin
3. Maciej Mrugała Łasin

Bieg na 60 metrów dziewczęta
1. Karolina Łopata Wydrzno
2. Karolina Rzepka Łasin
3. Wiktoria Zatorska Łasin

 

Bieg na 60 metrów chłopcy
1. Dominik Tolksdorf Łasin
2. Michał Kretkowski Łasin
3. Damian Abramek Łasin

 

Bieg na 600 metrów dziewczęta
1. Karolina Łopata Wydrzno
2. Wiktoria Zatorska Łasin
3. Weronika Mischke Łasin

 

Bieg na 1000 metrów chłopcy
1. Mateusz Maksim Wydrzno
2. Damian Abramek Łasin
3. Damian Kruczkowski Wydrzno

 

Gimnazjum

 

Skok w wzwyż dziewczęta
1. Natalia Nartowska Łasin
2. Agata Gronek Łasin
3. Paula Dąbrowska Jankowice

 

Skok w wzwyż chłopcy
1. Jakub Sylwestrzuk Jankowice
2. Bartosz Stefański Jankowice
3. Filbrandt Mateusz Łasin

 

Pchnięcie kulą dziewczęta
1. Agata Topolewska Łasin
2. Weronika Mądzielewska Łasin
3. Paula Dąbrowska Jankowice

 

Pchnięcie kulą chłopcy
1. Jakub Sylwestrzuk Jankowice
2. Przemysław Weiss Łasin
3. Krystian Stybowski Jankowice

 

Bieg na 100 metrów dziewczęta
1. Agata Gronek Łasin
2. Natalia Dziarska Łasin
3. Monika Kołodziejska Jankowice

 

Bieg na 100 metrów chłopcy
1. Kornel Martini Łasin
2. Marcin Fabiński Jankowice
3. Mateusz Filbrandt Łasin

 

Bieg na 300 metrów dziewczęta
1. Oliwia Wojtowicz Łasin
2. Agnieszka Górna Łasin
3. Kinga Hus Jankowice

 

Bieg na 300 metrów chłopcy
1. Bartosz Wilmowicz Łasin
2. Karol Sornat Łasin 
3. Adrian Wysocki Jankowice

 

Skok w dal dziewczęta
1. Agata Gronek Łasin
2. Dominika Wilmowicz Łasin
3. Agnieszka Górna Łasin


Skok w dal chłopcy
1. Jakub Sylwestrzuk Jankowice
2. Marcin Fabiński Jankowice
3. Grzegorz Weiss Łasin

 

Bieg na 800 metrów dziewczęta
1. Natalia Kowalska Łasin
2. Maja Wiśniewska Łasin

Bieg na 1000 metrów chłopcy
1. Waldemar Sypniewski Jankowice
2. Albin Żyłowski Łasin
3. Michael Kuligowski Jankowice

Sztafeta dziewczęta
1. Łasin

2. Jankowice

Sztafeta chłopcy
1. Łasin

2. Jankowice

Klasyfikacja szkół podstawowych:
I miejsce SP Łasin
II miejsce SP Wydrzno 
III miejsce SP Szonowo

 

Gimnazja:
I miejsce Gimnazjum Nr 1 w Łasinie
II miejsce Gimnazjum Nr 2 w Jankowicach

 

Nasi sponsorzy

  • www.dk-lasin.pl