20.11.2015 * WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY * ZAPOBIEGAJMY POŻAROM *** eliminacje gminne DK Łasin 2015

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom”
eliminacje szczebla gminnego
Łasin, 20.11.2015 r.

W dniu 20 listopada 2015 r. nastąpiło rozstrzygnięcie w/w Konkursu Plastycznego.
Podczas spotkania z laureatami najlepszych prac na szczeblu gminnym
nastąpiło wręczenie nagród oraz dyplomów którego dokonał  Burmistrz Miasta i Gminy Łasin Pan Rafał Kobylski.

Na podstawie regulaminu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Zapobiegajmy Pożarom",
jury w składzie: Wojciech Marchlewski, Paweł Hinz, Dominika Aniołkowska po dokonaniu oceny
65 prac plastycznych ze szkół z terenu miasta i gminy Łasin wyróżniło następujące prace:

I grupa (Przedszkola)

I m-ce Wojciech Sucharzewski - Przedszkole Łasin
II m-ce Zofia Antonina Żmuda - Oddział przedszkolny Wydrzno
III m-ce Iga Jakubowska - Przedszkole Łasin
IV m-ce Natalia Strzelczyk     - Oddział przedszkolny Wydrzno
V m-ce  Mikołaj Karpus - Oddział przedszkolny Wydrzno

II grupa ( Szkoły Podstawowe klasy I – III)

I m-ce Lena Sucharzewska - SP Łasin
II m-ce Joanna Jabłońska - SP Łasin
III m-ce Julia Mischke - SP Łasin
IV m-ce Emilia Stybowska     - SP Szonowo 
V m-ce Angelika Pietras  - SP Wydrzno

III grupa (Szkoły Podstawowe klasy IV-VI)

I m-ce Wiktoria Zatorska    - MGOKiS Łasin
II m-ce Wiktoria Drzymalska- SP Wydrzno
III m-ce Patrycja Zientarska - SP Łasin
IV m-ce Marika Ziółkowska   - SP Łasin
V m-ce  Marika Retz   - SP Szonowo

IV grupa (Szkoły Gimnazjalne)

I m-ce Maja Wiśniewska      - Gimnazjum Nr 1 Łasin
II m-ce  Natalia Maksim - Gimnazjum Nr 2 Jankowice
III m-ce Weronika Opalińska - Gimnazjum Nr 1 Łasin
IV m-ce Julia Azner - Gimnazjum Nr 2 Jankowice
V  m-ce Weronika Kwiatkowska      - Gimnazjum Nr 2 Jankowice

 

V grupa (Szkoły Ponadgimnazjalne)

I m-ce Małgorzat Wydrzyńska -Technikum Łasin
II m-ce Patrycja Borowska     - Liceum Ogólnokształcące Łasin
III m-ce Małgorzata Wydrzyńska     - Technikum Łasin

 

Dodatkowe wyróżnienia

II grupa(Szkoły Podstawowe klasy I-III)

Maciej Gwizdała - SP Wydrzno
Karolina Drzymalska - SP Wydrzno
Wiktoria Kaszubska - SP Łasin
Benjamin Taczyński - SP Szonowo
Ksawery Zająkała - SP Wydrzno
Maciej Orylski - SP Wydrzno

III grupa(Szkoły Podstawowe klasy IV-VI)

Nikodem Przanowski - SP Łasin
Bartosz Grzywacz - SP Wydrzno
Magdalena Grzywacz - SP Wydrzno
Martyna Szałkowska - MGOKiS Łasin
Paulina Kawałkowska - SP Łasin
| Natalia Butkiewicz - SP Szonowo
Monika Merholc - MGOKiS Łasin
Aleksandra Paprocka - SP Szonowo

 

 

 

Nasi sponsorzy

  • www.dk-lasin.pl